www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: NEWSY Białystok
24-25.03.2017

Akcja Szybki PIT w Atrium Biała

Rozliczanie PIT-ów drogą internetową? Nic trudnego! Eksperci z Krajowej Administracji Skarbowej w najbliższy piątek i sobotę, 24-25 marca, już po raz trzeci zawitają do Atrium Biała. W ramach akcji „Szybki PIT” bezpłatnie rozliczą klientom centrum ich deklaracje podatkowe.

Eksperci z Krajowej Administracji Skarbowej są specjalistami w zakresie wypełniania PIT-ów i będą służyć radą klientom Atrium Biała. Nie tylko wytłumaczą, jak w najprostszy sposób rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, ale sami pomogą w załatwieniu niezbędnych formalności. Wyjaśnią także, jak złożyć deklaracje podatkowe drogą internetową, a nawet sami je w imieniu klientów wyślą.

- Niektóre osoby mają spore problemy z rozliczaniem deklaracji podatkowych. Jeszcze inne boją się tego. Nasze centrum wraz z Krajową Administracją Skarbową pokaże, że wypełnianie PIT-ów może być przeprowadzone sprawnie i bez kłopotów - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Aby rozliczyć PIT należy zabrać ze sobą dowód osobisty, nr NIP (jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą albo jesteś zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług albo płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne za zatrudnionego pracownika), informacje o kwocie przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2015 rok, oraz formularze PIT-11 uzyskane od pracodawców.

Akcja "Szybki PIT" odbędzie się w dniach 24 i 25 marca w godzinach 12:00 - 20:00 w pobliżu wejścia do sklepu Media Markt. Korzystanie z pomocy doradców podatkowych w ramach akcji jest bezpłatne.

data ostatniej modyfikacji: 2017-03-20 10:26:03
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura