www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: NEWSY Białystok
2017-06-24

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Biała

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie. Trzecia edycja tego letniego wydarzenia odbędzie się między innymi w Atrium Biała, 24 czerwca. Mieszkańcy Białegostoku i okolic mogą liczyć na dużo pozytywnej energii, rodzinne gry, konkursy i zabawy.

Grupa Atrium, laureat konkursu "Optymistyczne Miejsce Roku 2016", wspiera pozytywne wydarzenia rodzinne o profilu tzw. edutainment, tj. łączące naukę i rozrywkę. Takim właśnie jest Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który znalazł się w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń aż ośmiu centrów Atrium. Festiwalowi towarzyszy pozytywna atmosfera, prowadzone animacje i konkursy są pełne lekkości, koloru, fantazji i wyzwalają kreatywność, zaś głównym atutem zabawy jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

24 czerwca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Biała. Organizatorzy wydarzenia zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy - płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby, bańkowych kręgli, animacji i konkursów z nagrodami. Całe wydarzenie odbędzie się na pomoście nad stawem przy Atrium Biała w godzinach 13.00-17.00.


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-21 15:30:34
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura