Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: NEWSY Białystok
2018-04-14 19:00

Stand-up Comedy w Kreatywnym Centrum Kultury

Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski i Potocka&Kozłowski prezentują zapraszają na kolejny stand-up comedy w Kreatywnym Centrum Kultury!
Tym razem na naszych kreatywnych deskach wystąpi Michał Leja!

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. 
Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.
Aby przekonać się, czy jest w stanie zauroczyć również Państwa, po prostu trzeba przyjść na jego występ w Kreatywnym Centrum Kultury. :DBilety w cenie 25 ZŁOTYCH będą dostępne w sprzedaży u naszego niezawodnego Partnera - The Barber House (ul. Mickiewicza 25) oraz w Kreatywnym Centrum Kultury (po uprzednim umówieniu) od 03.04.2018 r. (wtorek). Rezerwacji można dokonać telefonicznie (500 711 606) oraz mailowo (biuro@kreatywnybielsk.pl). Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

dodane przez PiK


data ostatniej modyfikacji: 2018-03-31 22:25:02
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności