Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Białystok

Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-02-18 20:00
Miejsce: Herkulesy
Białystok, Mickiewicza 2a
2017-02-19 19:00
Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska
Białystok, ul. Odeska 1
19.01-19.02.2017
Wystawa prac Cecylii Sołyjan będzie czynna od 19 stycznia do 19 lutego 2017 roku w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w Pałacu Branickich.
2017-05-18
Dzień Otwarty Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbędzie się 18 maja 2017 roku na dziedzińcu Pałacu Branickich oraz w budynkach dydaktycznych uczelni umiejscowionych w pobliżu pałacu.
Archiwum
2017-01-21 20:00
Miejsce: Herkulesy
Białystok, Mickiewicza 2a
2017-01-15 21:00
GRUNGE'S NOT DEAD !! !! !! BIAŁYSTOK NADCHODZIMY !! !! !! WOŚP to bardzo piękna inicjatywa i nie ma się tutaj co nad tym rozwodzić, bo każdy wie jak jest.
2016-12-26 21:00
Bądzcie z nami! Startujemy o 21:00. Wstęp 10 zł.
2016-12-19 21:00
Tym razem Boulevard odwiedzi Olberus - olsztyński rzemieślnik house'owych setów składanych ze starannie wyselekcjonowanych kawałków, tak aby trafić w Wasze gusta. Sobotnie motto brzmi: „best party and house music all night” do zobaczenia w The Boulevard CLUB bądźcie z nami! Wstęp 10 PLN oraz FREE z ulotką i biletem. Przyjazna selekcja :)
7-11.12.2016
ŻUBROFFKA wkracza w drugą dekadę istnienia, tegoroczna, 11. edycja festiwalu odbędzie się od 7 do 11 grudnia. Filmy krótkometrażowe można będzie zobaczyć w Białymstoku i całym regionie, festiwal odwiedzi kina, galerie, ośrodki kultury i kluby, licea i białostocki uniwersytet, miejski stadion i Pałac Branickich.
2016-12-10
10 grudnia Atrium Biała zaprasza na doroczny Festiwal Bombki Choinkowej, podczas którego można wylicytować oryginalne ozdoby świąteczne wykonane ręcznie przez znanych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji dla najmłodszych oraz pokazy taneczne.
2016-12-09
Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2016 w Auli Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Szpitalnej 37. Wstęp wolny.
5-9.12.2016
Dzień Dawcy Szpiku, czyli akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych odbędzie się na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w dniach 5-9 grudnia 2016 roku.
5-9.12.2016
Akcja Miś pod Szpitalną Choinkę będzie trwać od 5 do 9 grudnia 2016 roku na terenie Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.
3-4.12.2016
Wystawę można będzie zwiedzać w dniach 3-4 grudnia 2016 roku, w godz. 15.00 – 20.00 w Auli Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
24-26.11.2016
24-26 listopada 2016 roku, Kino Forum Klub Fama
2016-11-20
Akcja "Zdrowie pod kontrolą", organizowana przez studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbędzie się 20 listopada w godzinach 10:00-16:00 w Galerii Białej.
2016-11-18 21:00
I pula - 20zł II pula -25zł
25-26.10.2016
Biuro Karier Politechniki Białostockiej serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2016. Wydarzenie to odbędzie się 25 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45D w Białymstoku. Oferta Targów Pracy skierowana jest studentów i absolwentów, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (26 października).
2016-10-26 10:00
Konferencja odbędzie się 26 października 2016 o godz. 10.00 w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Szpitalnej 37. Wstęp wolny.
2016-10-22
22.10 Białystok / WOAK Spodki [Rockowania 2016]
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura