Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Białystok

Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2016-12-10

Festiwal Bombki Choinkowej w Atrium Biała

10 grudnia Atrium Biała zaprasza na doroczny Festiwal Bombki Choinkowej, podczas którego można wylicytować oryginalne ozdoby świąteczne wykonane ręcznie przez znanych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji dla najmłodszych oraz pokazy taneczne.

Festiwal Bombki Choinkowej w Atrium Biała to wielka akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na rzecz dzieci niepełnosprawnych z Przedszkola Samorządowego nr 12 "Tęczowe" w Białymstoku. Podczas wydarzenia każdy może wylicytować bombkę zrobioną własnoręcznie przez znane osobistości. W ubiegłych latach swoje bombki wykonali m.in. Anna i Bronisław Komorowscy, Ryszard Kaczorowski, Lech Wałęsa, Donald Tusk, Ryszard Penderecki, Urszula Dudziak, Emilia Krakowska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Bajor, Joanna Lisowska, Zespół Zakopower czy Elektryczne Gitary. Ponadto ozdoby choinkowe przygotowali również dziennikarze, znani sportowcy, tancerze i wielu innych.

- Festiwal Bombki Choinkowej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To świetna okazja do zdobycia jedynej w swoim rodzaju ozdoby świątecznej wykonanej własnoręcznie przez znaną postać, którą lubimy i cenimy. Jednocześnie możemy wesprzeć maluchy, których codzienna rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Białegostoku do przyłączenia się do akcji! - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Biała.

Festiwal Bombki Choinkowej odbędzie się 10 grudnia w godzinach 13.00-17.00 na rotundzie Centrum Handlowego Atrium Biała przy środkowym wejściu od strony ul. Miłosza, pomiędzy sklepami House i Sephora. W programie wydarzenia przewidziano dodatkowe atrakcje dla dzieci, pokazy taneczne i loterię fantową.


data ostatniej modyfikacji: 2016-12-07 14:44:43
Komentarze

Szkoły policealneNauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 01
miniatura
miniatura