NEWSY Białystok
i podlaskie

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Rekrutacja rozpoczęła się 1 maja. W ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2017/2018 przygotowanej przez uczelnię znalazły się 2 nowe kierunki: Dietetyka Kliniczna oraz Interdyscyplinarne zastosowanie badań epidemiologicznych
Pielęgniarstwo oraz Zdrowie Publiczne prowadzone w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymało pozytywną ocenę PKA.
Dla naszego Klienta poszukujemy: Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem słoweńskim
I Ty możesz pomóc. Przynieś nakrętki i wesprzyj Zakręconą akcję organizowaną przez Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zbiórka trwa do 31 maja 2017 roku.
Wydział Farmaceutyczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zapraszają na nowe studia podyplomowe. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2016.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchomił dodatkową rekrutację na studia II stopnia. Rejestracja trwa do 16 września.
Wśród polskiego społeczeństwa wciąż krąży mit dotyczący niezdrowej wody w kranie. Większość uważa, że nie nadaje się do picia, tymczasem w wielu miejsca jest lepsza niż ta z butelki…
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchomił dodatkową rekrutację na kierunek Zdrowie publiczne - studia stacjonarne I stopnia.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej uruchamiają nowe studia podyplomowe. Zajęcia ruszają w październiku.
Wielu absolwentów architektury myśli o założeniu własnej pracowni architektonicznej. Marzenia marzeniami, a droga do realizacji tego planu może okazać się całkiem kręta. Jak zatem wejść na rynek łagodnie, bez niepotrzebnych przygód? Pomocna okazuje się zazwyczaj wiedza z zakresu prowadzenia biznesu.
Jak zachęcić młodych ludzi do rozpoczęcia nauki w Białymstoku? I co zrobić, by wybrali uczelnię w tym właśnie mieście? Jakie są priorytety młodych ludzi i jak wyobrażają sobie pierwsze kroki w nowym miejscu – tego organizatorzy chcą się dowiedzieć podczas konkursu „A dlaczego Białystok?”.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi rekrutację na anglojęzyczne studia podyplomowe z biostatyki.
Do 14 września Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi rekrutację dodatkową na studia II stopnia. Sprawdź ofertę i zapisz się już dziś.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi dodatkową rekrutację na Zdrowie Publiczne. Są to studia stacjonarne I stopnia. Termin zapisów mija 26 sierpnia 2015 roku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia niestacjonarne oraz II stopnia. Rekrutacja rozpoczyna się 11 sierpnia 2015 roku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła. Nie zwlekaj, sprawdź ofertę edukacyjną i zapisz się już dziś.
Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami na WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ.
W dniu 2 stycznia 2015 ruszyła zimowa rekrutacja do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku.
Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na kolejną już Noc Biologów, 9 stycznia 2015. W długi zimowy wieczór organizatorzy poszczególnych imprez przybliżą nam (czasem z przymrużeniem oka...) świat roślin, zwierząt i DNA.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia na kierunek Farmacja w formie niestacjonarnej.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 02
miniatura Inauguracja roku akademickiego
miniatura Gala absolwenta 2016 - 07
 
Polityka Prywatności