NEWSY Białystok
i podlaskie

tag
Biostatyka, Zdrowie publiczne oraz Analityka medyczna to kierunki, na które prowadzona jest dodatkowa rekrutacja w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchomił studia w formie niestacjonarnej na kierunku Położnictwo II stopnia.
Na rok akademicki 2019/2020 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia rekrutację na studia pomostowe na kierunku Położnictwo.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe do 15 października - Psychodietetyka oraz do 29 października - Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna - to również propozycja dla absolwentów wszystkich kierunków studiów pierwszego stopnia
Rekrutacja dodatkowa na studia I i II stopnia w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku będzie prowadzona na 18 września 2018 roku.
Do 4 września w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku trwa drugi nabór na studia jednolite magisterskie na kierunku Analityka Medyczna.
Oferta studiów doktoranckich na rok akademicki 2018/2019 przygotowana przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Dostępny jest już harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok akademicki 2018/2019. Tegoroczna oferta edukacyjna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku obejmuje 15 kierunków studiów, w tym nowy, unikatowy w Polsce kierunek BIOSTATYSTYKA.
Wyjątkowe w skali Europy, międzynarodowe studia doktoranckie z zakresu biologii medycznej i biostatystyki tylko na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Studia dedykowane są do absolwentów takich kierunków jak: biologia, biotechnologia, analityka medyczna, farmacja, lekarski i pokrewne, którzy nie mają jeszcze doktoratu oraz przebywali w Polsce nie dłużej niż rok w ostatnich 3 latach.
Rekrutacja rusza już 1 marca!
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi dodatkową rekrutację na studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Zapisy przyjmowane są do 16 października.
Trwa dodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Położnictwo w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zapisy trwają do 4 września 2017 roku.
Na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich sukcesywnie, co klika dni pojawiają się nowe listy rankingowe i przyjmowane są kolejni studenci (spośród osób, które już się zarejestrowały). Taka sytuacja potrwa do końca września. Obecnie, do 28 sierpnia, można zarejestrować się jeszcze na kierunek Zdrowie Publiczne.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ogłosił dodatkową rekrutację na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Zdrowie publiczne.
11 sierpnia Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia zapisy na studia jednolite magisterskie i I stopnia niestacjonarne, natomiast 10 sierpnia rozpoczyna się rekrutacja na studia II stopnia.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia. Rekrutacja dla kandydatów z maturą zagraniczną lub z polską maturą zdawaną przed 2005 rokiem będzie trwać do 31 maja, natomiast dla kandydatów którzy zdawali maturę po 2005 zapisy zakończą się na początku lipca 2017 roku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Rekrutacja rozpoczęła się 1 maja. W ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2017/2018 przygotowanej przez uczelnię znalazły się 2 nowe kierunki: Dietetyka Kliniczna oraz Interdyscyplinarne zastosowanie badań epidemiologicznych
Pielęgniarstwo oraz Zdrowie Publiczne prowadzone w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymało pozytywną ocenę PKA.
I Ty możesz pomóc. Przynieś nakrętki i wesprzyj Zakręconą akcję organizowaną przez Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zbiórka trwa do 31 maja 2017 roku.
Wydział Farmaceutyczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zapraszają na nowe studia podyplomowe. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2016.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 6
 
Polityka Prywatności