2019-11-16

Akcja „Zdrowie pod kontrolą” w Atrium Biała

Zdrowie to inwestycja w siebie! Dobra forma i kondycja to jednak nie wszystko, ważna jest także regularna kontrola stanu zdrowia. Zgodnie z tą ideą Atrium Biała już po raz kolejny przyłącza się do akcji „Zdrowie pod kontrolą”, zapraszając na bezpłatne badania profilaktyczne. W najbliższą sobotę, 16 listopada, mieszkańcy Białegostoku będą mogli skorzystać ze specjalistycznych porad, konsultacji medycznych oraz pomiarów.

W trakcie akcji „Zdrowie pod kontrolą” udzielane będą specjalistyczne porady na temat profilaktyki chorób serca, cukrzycy i miażdżycy, a także zdrowego stylu życia i odpowiedniego odżywiania. W tym dniu białostoczanie mogą bezpłatnie dokonać pomiaru ciśnienia i glukozy, zbadać skład masy ciała, zrobić badanie serca EKG oraz test na zapalenie wątroby typu C.
W ramach projektu ProfiRAKtyka będzie można dowiedzieć się więcej na temat zapobiegania nowotworom i nauczyć się samobadania piersi, zaś projekt Męskie Sprawy przybliży zagadnienie samobadania jąder. Zainteresowane osoby sprawdzą stan zdrowia zębów, poddając się przeglądowi dentystycznemu..

Sobotnie spotkanie to również doskonała okazja do wsparcia projektu Marrow Hero i zarejestrowania się w bazie dawców szpiku kostnego. Ale to nie wszystko. Specjalnie dla dzieci powstanie Szpital Pluszowego Misia, który znany jest z tego, że pomaga najmłodszym poprzez zabawę oswoić lęk przed wizytą lekarską. Wydarzeniu towarzyszyć będą pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

- Już po raz kolejny „Zdrowie pod kontrolą” zagości w Atrium Biała. Podczas sobotniej akcji mieszkańcy Białegostoku będą mogli bezpłatnie zrobić podstawowe badania profilaktyczne
i bezpośrednio skonsultować się ze specjalistami. To kolejna, wspaniała inicjatywa związana z dbaniem o zdrowie. Biorąc udział w tej akcji, chcemy
zachęcić do profilaktyki, a także zwrócić uwagę na to, że należy poddawać się kontroli regularnie w każdym wiekumówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Zdrowie pod kontrolą” to ogólnopolska akcja profilaktyczna prowadzona w 17 miastach Polski przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, do której po raz kolejny przyłącza się Atrium Biała.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą” odbędzie się w Atrium Biała w sobotę, 16 listopada br., w godzinach 10:00-17:00, pomiędzy sklepami House i Sephora.


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-13 13:44:47
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
 
Polityka Prywatności