18 kwietnia 2007 (środa)
(Archiwum)

Konferencja naukowa "Granice"

Koło Antropologii Obrazu działające przy Instytucie Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na ogólnopolską konferencję naukową dotyczącą socjologii wizualnej pt.: "Granice".

Granice są dostrzegalne na każdym kroku - mogą je stanowić mury, ogrodzenia, płoty, ściany, brzegi, krawędzie, krańce, zapory, bariery i inne przeszkody. Odnoszą się do punktów na linii, które oddzielają, odgraniczają oraz wyznaczają początek i koniec. Granice różnicują - tworzą dostrzegalne przez nas kontrasty. Granice to zakreślane, wytyczane, osiągane i przekraczane przez nas możliwości. Czy są granice, których przekraczać nie należy?

 

Konferencja będzie miała formę wykładów otwartych, prezentacji multimedialnych oraz pokazów filmowych. Po każdym bloku tematycznym został przewidziany czas na dyskusję. Przygotowujemy atrakcyjną scenografię sali wykładowej w konwencji przejścia granicznego.

 

Dodatkowe informacje na stronie: http://kao.uwb.edu.pl/konferencja_granice.html


ostatnia aktualizacja: 2007-03-27
« powrót
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
8 marca 2026 (niedziela), godz. 14:00
NutkoSfera - CeZik dzieciom | Białystok
8 marca 2026 (niedziela), godz. 16:00
Koncert Królewski - Majestat Klasyki
8 marca 2026 (niedziela), godz. 18:30
Dzień Kobiet i MALOWANIE PRZY WINIE w Białymstoku!
8 marca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Pop Opera - od Opery do Musicalu
27 marca 2026 (piątek), godz. 18:00
PUNKY REGGAE LIVE 2026 | Białystok
28 marca 2026 (sobota), godz. 19:30
Hańba! Hioba Dylana • Białystok, Sześcian
16 maja 2026 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Białymstoku!
25 maja 2026 (poniedziałek), godz. 17:30
Koncert Królewski - Majestat Klasyki
25 maja 2026 (poniedziałek), godz. 20:00
Pop Opera - od Opery do Musicalu
3 lipca 2026 (piątek), godz. 14:00
ROCK NA BAGNIE XVI
Polityka Prywatności