2020-11-11 19:00

Stand-up w Suwałkach: Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski

Stand-up w Suwałkach: Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski
kategoria: koncerty

Miejsce: Piwiarnia Warki
Suwałki, Chłodna 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN

Tomek Kołecki, Jasiek Borkowski,

Bramka 18:15
Start: 19:00

Suwałki i okolice! Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Piwiarni Warka. Wystąpi dla Was Tomek Kołecki ze swoim najnowszym (nie opublikowanymi w internecie) programem "Kołdżej Simpson" oraz Jasiek Borkowski, który również zaprezentuje najnowszy materiał.

Tomek Kołecki
Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Jasiek Borkowski
Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Niespieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

--------------------------
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 16. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.


data ostatniej modyfikacji: 2020-10-06 13:15:01
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
 
Polityka Prywatności