10-11.07.2021

Agora zaprasza na 4. edycję Białystok New Pop Festival

Białystok New Pop Festiwal
kategoria: festiwale

Artur Rojek, Sokół, Organek, Margaret, Paulina Przybysz, Paweł Domagała, Jan Rapowanie, Baranovski, Baasch, Muniek i Przyjaciel – to oni zagrają podczas 4. edycji Białystok New Pop Festival, zaplanowanej na weekend 10-11 lipca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej – z udziałem publiczności na dziedzińcu pałacu Branickich w Białymstoku oraz online dzięki streamingowi w internecie.

Po sukcesach pierwszych trzech edycji wydarzenia Agora zaprasza wszystkich na 4. już odsłonę Białystok New Pop Festival. Tym razem dwudniowy miejski festiwal kulturalny odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 r. (sobota-niedziela), ponownie na dziedzińcu zabytkowego pałacu Branickich w Białymstoku. Zabrzmi tam nie tylko nowoczesny pop, ale i rock, electro, soul, czy hip-hop.  

Wśród artystów występujących na festiwalowej scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej:, Artur Rojek, Sokół, Organek, Margaret, Paulina Przybysz, Paweł Domagała, Jan Rapowanie, Baranovski, Baasch, Muniek i Przyjaciel. Łącznie w trakcie festiwalu będziemy mogli zobaczyć topową dziesiątkę znanych i popularnych muzyków, łączących pokolenia. Prócz tego, do zacnego grona dołączy jeden zespół lub artysta wyłoniony w konkursie młodych talentów. Więcej informacji: tutaj. 

W 2020 r., gdy większość dużych polskich muzycznych imprez w plenerze odwołała swoje edycje, Agora zdecydowała się na eksperyment: festiwal na żywo z artystami występującymi na scenie, który publiczność oglądała online. W ten sposób Białystok New Pop Festival w pandemicznym czasie stał się jednym z pierwszych plenerowych festiwali w Polsce dostępnych w sieci, ale zrealizowany w naturalnej scenerii festiwalowej, na żywo, na dziedzińcu Pałacu Branickich. Wydarzenie zgromadziło rekordową 338-tysięczną widownię – więcej na ten temat można przeczytać w podsumowaniu zeszłorocznej edycji tutaj

Bilety na Białystok New Pop Festival 2021 można już kupić na: eBilet.pl, empikbilety.pl oraz goingapp.pl

Organizatorem wydarzenia jest Agora.  

data ostatniej modyfikacji: 2021-06-09 12:44:13
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
 
Polityka Prywatności