2024-04-05 19:00

HUNTER | BIAŁYSTOK

kategoria: koncerty

Miejsce: Zmiana Klimatu
Białystok, Warszawska 6

Kup bilet

Cena biletu Standard: 79 PLN

Zawsze staraliśmy się robić tak, żeby nasze trasy odzwierciedlały w jakiś sposób rzeczywistość w której żyjemy. Tak, żeby oprócz oczywiście zabawy, można było przy okazji zwrócić uwagę na rzeczy naszym zdaniem jej wymagające.
A przy okazji wyrzucić z siebie frustrację i stres, które powodują. I dotyczyło to zarówno doboru utworów, jak i czasem scenografii, a na tytule kończąc. I skoro już jesteśmy przy tytule to pozwólcie, że ogłosimy go nieco później.
Idą zmiany i może za kilka miesięcy jeszcze bardziej podkreśli to, co chcemy przekazać. Ale niezależnie od tego walka trwa. I o ile w kwestii naszej wojny polsko-polskiej powiało nieco optymizmem i szansą na pojednanie to na świecie powstają kolejne konflikty.
Zmienią się więc także i utwory na trasie. W tej chwili pracujemy nad tym, żeby zagrać Wam także w końcu coś nowego. I mamy nadzieję, że zrobimy to w obu wersjach - akustycznej i elektrycznej.
Ale sięgniemy także do utworów dawno niegranych. Mamy nadzieję, że ich dobór przypadnie Wam do gustu. Bardzo się cieszymy na samą myśl o tej wiośnie bo i tak, koniec końców, najważniejsze w tym wszystkim jest to, żebyśmy znowu się spotkali, zatańczyli, powrzeszczeli i wspólnie odstresowali.
Szczegóły będziemy z czasem podawać. Naszych Gości systematycznie ujawniać.

Wstęp na wydarzenie wyłącznie dla osób które w dniu koncertu mają ukończone 18 lat.


Kup bilet

Cena biletu Standard: 79 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2024-02-01 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności