28 listopada 2024 (czwartek), godz. 19:00

Ania Karwan | UKOJENIE TOUR | Białystok

Miejsce: Białostocki Ośrodek Kultury
Białystok, Legionowa 5

Kup bilet

Cena biletu Bilet wstępu: 110 PLN

Już 28 listopada 2024 w Białostockim Ośrodku Kultury wystąpi Ania Karwan — jedna z najbardziej uznanych artystek polskiej sceny muzycznej. Największą rozpoznawalność przyniósł Artystce singiel „Słucham Cię w Radiu Co Tydzień”. Ponad 55 milionów odsłuchań piosenki, zwycięstwo w konkursie Premiery, 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, nagroda za tekst i kompozycję w tym samym konkursie, a także nominacja do Fryderyka w 2020 ugruntowały pozycję na pop-rockowej scenie muzycznej w kraju.

Artystka wydała do tej pory dwa krążki – „Ania Karwan” (z popularnymi singlami – „Głupcy” i „Czarny Świt”) oraz „Swobodnie”.

Jej głos od lat można usłyszeć w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”.

Jesienią tego roku Artystka wyrusza w trasę, którą zatytułowała „UKOJENIE”, o której z nutą refleksji mówi tak:

„Pędzimy. Nie da się ukryć, że świat dzisiaj ściga się sam ze sobą. Z każdej strony coraz więcej napięć, presji i oczekiwań. Podjęłam decyzję o życiu na własnych zasadach. Sztuka jest dla mnie najważniejszym językiem, jakim chcę się posługiwać z publicznością, ale tylko wtedy, kiedy będzie autentyczna i zgodna ze mną. Zawsze szłam pod prąd i zawsze towarzyszyły mi przy tym wątpliwości i chwile zwątpienia, ale też zawsze – idąc za głosem serca – dochodziłam tam, gdzie chciałam być.

Czy da się być dzisiaj szczęśliwym? Czy dobrostan jest modny? Moja poprzednia trasa „Serce” ukazywała obraz drogi wyjścia z samotności i cierpienia. Nowa – „UKOJENIE” to zaproszenie do odrzucenia lęku i wiary w to, że życie w spokoju, dobrostanie i miłości jest realne i dostępne dla każdego. To kwestia podjęcia decyzji i pozwolenia sobie, żeby dobro wpłynęło do naszego życia. Na trasie usłyszysz moje oba albumy „Ania Karwan” i „Swobodnie”, ale i nowości, które nie zostały jeszcze nigdzie opublikowane. W zupełnie nowych dla mnie, akustycznych aranżacjach, z dodatkowymi gośćmi, nowymi instrumentami i nowej odsłonie scenicznej.” 

Kup bilet

Cena biletu Bilet wstępu: 110 PLN


opublikowano: 2024-08-20
ostatnia zmiana: 2024-10-08
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
04 kwietnia 2025 (piątek), godz. 20:00
JO LAB TOUR | Białystok
05 kwietnia 2025 (sobota), godz. 18:00
SŁOŃ | BIAŁYSTOK | ZERO ABSOLUTNE TOUR
06 kwietnia 2025 (niedziela), godz. 20:00
O.S.T.R. - OSTATNI ROZDZIAŁ XX/SENTYMENTALNIE | Suwałki
11 kwietnia 2025 (piątek), godz. 23:00
ZMIANA MIEJSCA | SKOLIM | SUWAŁKI
25 kwietnia 2025 (piątek), godz. 19:00
Żywiołak | Białystok
26 kwietnia 2025 (sobota), godz. 18:00
WIŚNIA BAKAJOKO | SWIADOMOSC TOUR | BIAŁYSTOK
26 kwietnia 2025 (sobota), godz. 18:30
Męski akt - malowanie przy winie w Białymstoku!
31 maja 2025 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Białymstoku!
04 lipca 2025 (piątek), godz. 00:00
Rock na Bagnie 2025
04 lipca 2025 (piątek), godz. 14:00
Rock na Bagnie 2025
Polityka Prywatności