Białystok - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: NEWSY Białystok
10-12.05.2018

Medykalia UMB

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku organizuje w dniach 10-12 maja Medykalia.

Start w czwartek 10 maja w Klubie CoNieCo z Kabaretem pod Napięciem. Fani CNC na pewno już znają chłopaków. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć ich na scenie organizatorzy zapraszają jeszcze mocniej!

W piątek, 11 maja, po raz kolejny startuje z dziedzińcu Pałacu Branickich Medykaliowy Wyścig po Zdrowie! Wieczorem, jak co roku organizatorzy zapraszają na Piknik Medykaliowy na Zaherkach! Będą kiełbaski, karkóweczka i napoje.

Oczywiście jak co roku przygotowano koncerty. Tym razem na Medykaliowej scenie zaprezentują się zwycięzcy 6. edycji Przeglądu Kapel Studenckich organizowanego przez Klub CoNieCo! Zdobywcy Nagrody Publiczności: zespół The Finest Spirits oraz wybrany przez jury zespół Dispelled Reality. Oprócz tego po raz kolejny zagra dla Was Fiłoń!

Chcecie więcej? UMB zaprasza na drugą już edycję "Biegu po Żubra"! Już wkrótce więcej info!

Wieczorem zabawa z Grupą BUM w Klubie Herkulesy na legendarnym już FARTUCH PARTY. Dress-code? Chyba nie trzeba tłumaczyć: fartuchy!!

A w sobotę? Organizatorzy zapraszają na plażę na Dojlidach na regaty!! Zbierajcie drużyny, bo od poniedziałku startują zapisy!

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-18 12:53:43
Komentarze
Białystok, podlaskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Biblioteka Uniwersytecka
 
Polityka Prywatności