Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słoweńskim

Dział: Białystok

Dla naszego Klienta poszukujemy: Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem słoweńskim

Obowiązki:
  • mailowa oraz telefoniczna obsługa Klientów,
  • identyfikacja potrzeb oraz rozwiązywanie problemów,
  • wsparcie: techniczne, administracyjno-logistyczne, procedurowe Klientów.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka słoweńskiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi systemu Windows i pakietu MS Office.
Nasz Klient oferuje:
  • zdobycie cennego doświadczenia na ciekawych projektach związanych z obsługą Klienta,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (również w niepełnym wymiarze czasu),
  • elastyczne godziny pracy,
  • realną szansę na awans wewnętrzny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne dodatki.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: monika.stopka@arche-consulting.pl

dodane przez stopka