NEWSY Białystok
i podlaskie

Biostatyka, Zdrowie publiczne oraz Analityka medyczna to kierunki, na które prowadzona jest dodatkowa rekrutacja w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchomił studia w formie niestacjonarnej na kierunku Położnictwo II stopnia.
Na rok akademicki 2019/2020 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia rekrutację na studia pomostowe na kierunku Położnictwo.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe do 15 października - Psychodietetyka oraz do 29 października - Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna - to również propozycja dla absolwentów wszystkich kierunków studiów pierwszego stopnia
Rekrutacja dodatkowa na studia I i II stopnia w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku będzie prowadzona na 18 września 2018 roku.
Do 4 września w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku trwa drugi nabór na studia jednolite magisterskie na kierunku Analityka Medyczna.
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.
Polska tłumaczka włoskiego we Włoszech oferuje swoje usługi osobom prywatnym i polskim firmom prowadzącym interesy we Włoszech.
Oferta studiów doktoranckich na rok akademicki 2018/2019 przygotowana przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Dostępny jest już harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok akademicki 2018/2019. Tegoroczna oferta edukacyjna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku obejmuje 15 kierunków studiów, w tym nowy, unikatowy w Polsce kierunek BIOSTATYSTYKA.
Wyjątkowe w skali Europy, międzynarodowe studia doktoranckie z zakresu biologii medycznej i biostatystyki tylko na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Studia dedykowane są do absolwentów takich kierunków jak: biologia, biotechnologia, analityka medyczna, farmacja, lekarski i pokrewne, którzy nie mają jeszcze doktoratu oraz przebywali w Polsce nie dłużej niż rok w ostatnich 3 latach.
Rekrutacja rusza już 1 marca!
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi dodatkową rekrutację na studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Zapisy przyjmowane są do 16 października.
Powstał pierwszy Hipsterski Przewodnik po Poznaniu. Okazuje się, że to miasto pełne prawdziwych perełek gastronomicznych.
Trwa dodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Położnictwo w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zapisy trwają do 4 września 2017 roku.
Na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich sukcesywnie, co klika dni pojawiają się nowe listy rankingowe i przyjmowane są kolejni studenci (spośród osób, które już się zarejestrowały). Taka sytuacja potrwa do końca września. Obecnie, do 28 sierpnia, można zarejestrować się jeszcze na kierunek Zdrowie Publiczne.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ogłosił dodatkową rekrutację na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Zdrowie publiczne.
11 sierpnia Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia zapisy na studia jednolite magisterskie i I stopnia niestacjonarne, natomiast 10 sierpnia rozpoczyna się rekrutacja na studia II stopnia.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe.
Zapominamy przeciętnie 80% informacji zasłyszanych w ciągu dnia. Dlatego, by ułatwić korzystanie z wielu urządzeń coraz popularniejsze stają się biometryczne zabezpieczenia głosowe, zdjęciowe czy papilarne. Wiele z nich powstaje właśnie w Polsce. W najbliższy poniedziałek – 19.06 – na Politechnice Białostockiej otwarte zostanie nowe laboratorium biometryczne. To obiecująca zapowiedź dalszego rozwoju rynku usług biometrycznych.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia. Rekrutacja dla kandydatów z maturą zagraniczną lub z polską maturą zdawaną przed 2005 rokiem będzie trwać do 31 maja, natomiast dla kandydatów którzy zdawali maturę po 2005 zapisy zakończą się na początku lipca 2017 roku.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności