NEWSY Białystok
i podlaskie

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchomił studia w formie niestacjonarnej na kierunku Położnictwo II stopnia.
Na rok akademicki 2019/2020 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia rekrutację na studia pomostowe na kierunku Położnictwo.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe do 15 października - Psychodietetyka oraz do 29 października - Promocja zdrowia i edukacja zdrowotna - to również propozycja dla absolwentów wszystkich kierunków studiów pierwszego stopnia
Rekrutacja dodatkowa na studia I i II stopnia w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku będzie prowadzona na 18 września 2018 roku.
Do 4 września w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku trwa drugi nabór na studia jednolite magisterskie na kierunku Analityka Medyczna.
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.
Polska tłumaczka włoskiego we Włoszech oferuje swoje usługi osobom prywatnym i polskim firmom prowadzącym interesy we Włoszech.
Oferta studiów doktoranckich na rok akademicki 2018/2019 przygotowana przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Dostępny jest już harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok akademicki 2018/2019. Tegoroczna oferta edukacyjna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku obejmuje 15 kierunków studiów, w tym nowy, unikatowy w Polsce kierunek BIOSTATYSTYKA.
Wyjątkowe w skali Europy, międzynarodowe studia doktoranckie z zakresu biologii medycznej i biostatystyki tylko na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Studia dedykowane są do absolwentów takich kierunków jak: biologia, biotechnologia, analityka medyczna, farmacja, lekarski i pokrewne, którzy nie mają jeszcze doktoratu oraz przebywali w Polsce nie dłużej niż rok w ostatnich 3 latach.
Rekrutacja rusza już 1 marca!
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi dodatkową rekrutację na studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Zapisy przyjmowane są do 16 października.
Powstał pierwszy Hipsterski Przewodnik po Poznaniu. Okazuje się, że to miasto pełne prawdziwych perełek gastronomicznych.
Trwa dodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Położnictwo w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zapisy trwają do 4 września 2017 roku.
Na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich sukcesywnie, co klika dni pojawiają się nowe listy rankingowe i przyjmowane są kolejni studenci (spośród osób, które już się zarejestrowały). Taka sytuacja potrwa do końca września. Obecnie, do 28 sierpnia, można zarejestrować się jeszcze na kierunek Zdrowie Publiczne.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ogłosił dodatkową rekrutację na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Zdrowie publiczne.
11 sierpnia Uniwersytet Medyczny w Białymstoku uruchamia zapisy na studia jednolite magisterskie i I stopnia niestacjonarne, natomiast 10 sierpnia rozpoczyna się rekrutacja na studia II stopnia.
Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe.
Zapominamy przeciętnie 80% informacji zasłyszanych w ciągu dnia. Dlatego, by ułatwić korzystanie z wielu urządzeń coraz popularniejsze stają się biometryczne zabezpieczenia głosowe, zdjęciowe czy papilarne. Wiele z nich powstaje właśnie w Polsce. W najbliższy poniedziałek – 19.06 – na Politechnice Białostockiej otwarte zostanie nowe laboratorium biometryczne. To obiecująca zapowiedź dalszego rozwoju rynku usług biometrycznych.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia. Rekrutacja dla kandydatów z maturą zagraniczną lub z polską maturą zdawaną przed 2005 rokiem będzie trwać do 31 maja, natomiast dla kandydatów którzy zdawali maturę po 2005 zapisy zakończą się na początku lipca 2017 roku.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Rekrutacja rozpoczęła się 1 maja. W ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2017/2018 przygotowanej przez uczelnię znalazły się 2 nowe kierunki: Dietetyka Kliniczna oraz Interdyscyplinarne zastosowanie badań epidemiologicznych
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UNS studia niestacjonarne
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności